ÖVRIGT / Smycken / Halsband 16034282
nr 1603 4282
Halsband
18k guld. Längd: 45 cm, vikt: 7,5g ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.200 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:47:26
3.000 kr